• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

Promocje w naszej księgarni i antykwariacie

Bezpłatna przesyłkaSkreślamy ceny książekKupuj sprzedając | internetowa księgarnia wieszcz.plPrezent niespodzianka Podręczniki 30% taniej Zakupy grupowe do 40% taniej 

Promocja wieszcza
Kupując w naszej księgarni mogą Państwo skorzystać z wielu ciekawych promocji przygotowanych specjalnie dla Was. Zależy nam na tym, aby czas spędzony na stronach naszej księgarni był przyjemnością.


Gorąco zachęcamy do korzystania z naszej internetowej księgarni oraz do zapoznania się z promocjami, których szczegółowy opis znajdą Państwo poniżej.
Bezpłatna przesyłka

Bezpłatna przesyłka

Przygotowaliśmy dla Was, naszych klientów specjalną promocję DARMOWEJ WYSYŁKI dla zamówień powyżej 90zł w przypadku przedpłaty (wysyłka listem zwykłym lub poleconym- do wyboru) oraz dla zamówień za pobraniem od 160zł.

Serdecznie zachęcamy do zakupów, gdyż dzięki darmowej wysyłce sporo można zaoszczędzić.

Skreślamy stare ceny

Skreślamy stare ceny.

Tylko teraz! Skreślamy dla Państwa wszystkie stare ceny:

  Dla książek używanych (ok. 80 tys. różnych tytułów) obniżyliśmy ceny aż o 20%. Gorąco zachęcamy do korzystania z promocji.


Natomiast książki nowe elektroniczne (ok. 40 tys. różnych tytułów) oferujemy o 10% TANIEJ.


Prezent niespodzianka

Prezent niespodzianka


Dla wszystkich Państwa, którzy złożą zamówienie na minimum 400 zł, nasza firma przygotowała wartościowy i unikalny prezent niespodziankę.


Kupuj sprzedając | www.wieszcz.pl

Zarabiaj z nami - Kupuj Sprzedając

Specjalnie dla Was postanowiliśmy dać Wam możliwość kupowania i sprzedawania książek na wieszcz.pl. Zasada jest bardzo prosta. Wystarczy, że kupicie u nas książkę-i. Następnie po minimum 3 miesiącach zgłosicie chęć odsprzedaży tej książki-ek do nas. Oczywiście wymagamy potwierdzenia zakupu poprzez okazanie dowodu zakupu (paragon, faktura). My wyceniamy taką książkę-i i jeśli cena Wam odpowiada to kupujemy od Was! Nigdzie nie znajdziecie podobnej oferty!


Podręczniki szkolne 30% taniej

Zakupy grupowe

Mamy dla was super promocję. Jeśli jesteście szkołą, przedszkolem lub po prostu chcecie z kilkoma znajomymi kupić książki to dajemy Wam możliwość negocjowania cen! Nikt inny wam tego nie da! Możecie wytargować do 30% ceny!

Zainteresowanych prosimy o kontakt bezpośredni na wieszcz.pl@gmail.com lub poprzez formularz kontaktowy na podstronie kontakt
Zapraszamy i życzymy powodzenia.