Promocje w naszej księgarni i antykwariacie

Bezpłatna przesyłkaSkreślamy ceny książekKupuj sprzedając | internetowa księgarnia wieszcz.plPrezent niespodzianka Podręczniki 30% taniej Zakupy grupowe do 40% taniej 

Promocja wieszcza
Kupując w naszej księgarni mogą Państwo skorzystać z wielu ciekawych promocji przygotowanych specjalnie dla Was. Zależy nam na tym, aby czas spędzony na stronach naszej księgarni był przyjemnością.


Gorąco zachęcamy do korzystania z naszej internetowej księgarni oraz do zapoznania się z promocjami, których szczegółowy opis znajdą Państwo poniżej.
Bezpłatna przesyłka

Bezpłatna przesyłka

Przygotowaliśmy dla Was, naszych klientów specjalną promocję DARMOWEJ WYSYŁKI dla zamówień powyżej 90zł w przypadku przedpłaty (wysyłka listem zwykłym lub poleconym- do wyboru) oraz dla zamówień za pobraniem od 160zł.

Serdecznie zachęcamy do zakupów, gdyż dzięki darmowej wysyłce sporo można zaoszczędzić.
Skreślamy stare ceny

Skreślamy stare ceny.

Tylko teraz! Skreślamy dla Państwa wszystkie stare ceny:

  Dla książek używanych (ok. 80 tys. różnych tytułów) obniżyliśmy ceny aż o 90%! Gorąco zachęcamy do korzystania z promocji.


Natomiast książki nowe (ok. 200 tys. różnych tytułów) oferujemy o 60% TANIEJ PO CENIE HURTOWEJ, BEZ MARŻY.
Prezent niespodzianka

Prezent niespodzianka


Dla wszystkich Państwa, którzy złożą zamówienie na minimum 50 zł, nasza firma przygotowała wartościowy i unikalny prezent niespodziankę.


Kupuj sprzedając | www.wieszcz.pl

Zarabiaj z nami - Kupuj SprzedającSpecjalnie dla Was postanowiliśmy dać Wam możliwość kupowania i sprzedawania książek na wieszcz.pl. Zasada jest bardzo prosta. Wystarczy, że kupicie u nas książkę-i. Następnie po minimum 3 miesiącach zgłosicie chęć odsprzedaży tej książki-ek do nas. Oczywiście wymagamy potwierdzenia zakupu poprzez okazanie dowodu zakupu (paragon, faktura). My wyceniamy taką książkę-i i jeśli cena Wam odpowiada to kupujemy od Was! Nigdzie nie znajdziecie podobnej oferty!


Podręczniki szkolne 30% taniej

Podręczniki szkolne 40% taniej

Na wszystkie podręczniki szkolne (pond 3 tys. tytułów), oferujemy najniższe ceny w internecie. Średnio w cenie o 20-40% niższej niż w innych księgarniach internetowych i aż o 60% niżej cenie niż w księgarniach stacjonarnych.


Zakupy grupowe | www.wieszcz.pl

Zakupy grupowe

Mamy dla was super promocję. Jeśli jesteście szkołą, przedszkolem lub po prostu chcecie z kilkoma znajomymi kupić podręczniki to dajemy Wam możliwość negocjowania cen! Nikt inny wam tego nie da! Możecie wytargować do 40% ceny!

Zainteresowanych prosimy o kontakt bezpośredni na wieszcz.pl@gmail.com lub poprzez formularz kontaktowy na podstronie kontaktKONKURS !

skuter

Co cztery miesiące losujemy z grona wszystkich klientów którzy zrobili zakupu w sklepie wieszcz na kwotę powyżej 99,00 zł nowy  skuter (czarno-czerwony, markowej firmy) oraz zestawy książek dla miejsc od drugiego do piątego. 


I  MIEJSCE - NAGRODA W POSTACJI NOWEGO, MARKOWEGO SKUTERA.

II MIEJSCE - ZESTAW 30 NOWYCH KSIĄŻEK ORAZ 30 ANTYKWARYCZNYCH.

III MIEJSCE - ZESTAW 20 nOWYCH KSIĄŻEK ORAZ 20 ANTYKWARYCZNYCH.

IV MIEJSCE - ZESTAW 10 NOWYCH KSIĄŻEK ORAZ 10 ANTYKWARYCZNYCH.

V MIEJSCE - ZESTAW 5 NOWYCH KSIĄŻEK ORAZ 5 ANTYKWARYCZNYCH. 


 Konkurs dotyczy wyłącznie osób zamieszkałych na terenie Polski lub osób których adres dostawy prezentów będzie w granicach państwa polskiego. 


Organizator konkursu pokrywa koszty nagród, koszt przesyłki oraz koszt podatku od nagród i wysyłki. 


Trzecie już losowanie dotyczyć będzie okresu zakupów klientów od początku sierpnia 2016r. do końca grudnia 2016r.


Klienci z zakupami wielokrotności minimalnej kwoty zakupu będą traktowani w trakcie losowania jako posiadacze odpowiedniej wielokrotności głosów do wielkości zamówienia czyli przy zakupach np na kwotę 200zł będą to dwa głosy a przy kwocie 500zł pięć głosów. Podobnie przy złożeniu oddzielnych zamówień w różnym okresie trwania konkursu, ich kwoty zamówień będą sumowane i sumarycznie zamieniane na ilość głosów w zależności o kwoty całkowitej ich zakupów.


Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Zaufali nam: