• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • Zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

Koszyk

Promocje

Promocje w Księgarni Wieszcz.pl

Bezpłatna przesyłkaKupuj sprzedając | internetowa księgarnia wieszcz.pl

Promocja wieszcza
Kupując w naszej księgarni i antykwariacie mogą Państwo skorzystać z wielu ciekawych promocji przygotowanych specjalnie dla Was. Zależy nam na tym, aby czas spędzony na stronach naszej sklepu Wieszcz.pl był przyjemnością.


Gorąco zachęcamy do korzystania z naszej internetowej księgarni i antykwariatu oraz do zapoznania się z promocjami, których szczegółowy opis znajdą Państwo poniżej.                   

Bezpłatna przesyłka

  Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 190 zł !

 

Przygotowaliśmy dla Was, naszych klientów specjalną promocję DARMOWEJ WYSYŁKI dla zamówień powyżej 190zł w przypadku przedpłaty (wysyłka listem zwykłym lub poleconym- do wyboru) oraz dla zamówień za pobraniem od 260zł.


Serdecznie zachęcamy do zakupów, gdyż dzięki darmowej wysyłce sporo można zaoszczędzić.
 

 

Kupuj sprzedając | www.wieszcz.pl

Zarabiaj z nami - Kupując sprzedając:

Specjalnie dla Was postanowiliśmy dać Wam możliwość kupowania i sprzedawania książek na wieszcz.pl. Zasada jest bardzo prosta. Wystarczy, że kupicie u nas książkę-i następnie po minimum 3 miesiącach zgłosicie chęć odsprzedaży tej książki-ek do nas. Oczywiście wymagamy potwierdzenia zakupu poprzez okazanie dowodu zakupu (paragon, faktura). My wyceniamy taką książkę-i i jeśli cena Wam odpowiada to kupujemy od Was! Nigdzie nie znajdziecie podobnej oferty!


Zapraszamy do zakupu i życzymy powodzenia