Produkt dodany do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

- Zgodnie z ustawą każdy zakupiony produkt można zwrócić do czternastu dni bez podawania przyczyny.

- Zakupy w naszym sklepie objęte są dla Was darmowym ubezpieczeniem konsumenckim do 10 000 tys. zł, w przypadku zaginięcia przesyłki lub jego uszkodzenia, zwracamy 100% wartości zamówienia.

LOT 121

Sigismund A. Cheering

Koszty dostawy:

    Zobacz więcej

  • przesyłka ekonomiczna SUPER TANIA 1.99 zł brutto
  • przesyłka polecona 7.99 zł brutto
  • przesyłka za pobraniem 17.99 zł brutto
  • odbiór osobisty przy ul. Jaskółczej 15 w Łodzi 0.00 zł brutto
  • Paczkomaty InPost 11.99 zł brutto
  • Poczta Polska - odbiór w punkcie 9.90 zł brutto
  • za granicę przesyłka ekonomiczna 29.99 zł brutto
  • za granicę przesyłka expresowa 39.99 zł brutto
  • ekologiczna dostawa rowerem w 48h na terenie Łodzi i okolic 19.00 zł brutto

A A A
Tytuł
LOT 121
Autor
Sigismund A. Cheering
Język
polski
Oprawa
miękka
Liczba stron
156
Ciężar
0.175 kg
Wydawnictwo
Iskry, Warszawa
Rok wydania
1986
Typ publikacji
Książka
Stan
używany
Kod magazynowy
73 K
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Rewelacja, świetny wybór
  • Dobry
  • Dostateczny
  • Słaby, spory zawód
  • Beznadziejny, odradzam zakup

Treść opinii:

Podpis:

Wszystkie pola są wymagane

Polecenie produktu: LOT 121
Zapytaj o produkt

Zobacz inne produkty tego wydawnictwa: Iskry, Warszawa

  • Ostatni egzemplarz książki w magazynie !
Zaufali nam: